novější | příspěvky 4721-4740 z celkových 5682 | starší |
Omv (16. 1. 2004 - 14:32, Praha)
Je tu nekdo?
Ahalbert (14. 1. 2004 - 20:13)
Po bouřlivé úterní diskusi ohledně zimního puťáku byly provedeny drobné změny v programu. Potřebujeme každopádně vědět, kdo pojede, abychom se mohli dohodnout na termínu akce!
Ahalbert (13. 1. 2004 - 00:16)
Do sekce Program byly přidány akce na jaro a léto 2004. Přihlášku na tyto akce si zde můžete stáhnout nebo počkat, až je Kule rozmnoží a donese do klubovny. Vyplněné přihlášky každopádně odevzdejte do 13. února!
Bohuzel, vcera se hokej nekonal z duvodu asi deseticentimetrove vrstvy nechutnych rozteklych ... (dopln si sam) lezicich na ledu. Doufam ze nikdo zbytecne neprisel a necekal... Snad jeste bude mrznout, alespon se roztekl ten krivolaky led a ted muze zmrznout znova do hezkeho hladkeho povrchu:-)
Ahalbert (11. 1. 2004 - 21:48)
Sorry, ze jsem dneska neprisel do klubovny, nejak jsem na to zapomnel...
hroch: bohuzel se nemuzou prevazet potraviny postou, letedlem ( ale podarilose nam v letdle propasovat cukrovi a ceskej chleba(tady maj jenom toustaky))
magyaal: bezky sou nuda ale jezdit v prasanu po uzavrene silnici na kole je maso
Další vzkaz pro milovníky zimy a zimních radovánek.
Počasí se zdá být stabilně zimní a tak plánovaná zimní výprava (16 - 18. 1. 04) povede pravděpodobně do nejbližších hor tedy do Brd. Mělo by snad i svítit slunce takže na své by si mohli přijít i fotografové. Už dávám dohromady jídelníček. Takže se ozvěte. Zkusím ho přinést v neděli. (Nechcete někdo přijít dopoledne do klubovny a odpracovat si zde nějaký chechták?)
Co zase někdy odpoledne zajít na Petřín a jezdit na saních - lanovka je ideální dopravní prostředek. (Platí zde ještě tramvajenka?) Byla to docela dobrá oddílová akce!
Kule
Ja mam take vzkaz pro vsechny priznivce zimnich sportu (tyka se to i obyvatel Seattlu):
10cm snehu dopravu nezablokuje, staci zmenit dopravni prostredek. Nevahejte, nasadte bezky a vyrazte do ulic. Je to sranda a navic - kolikrat to jeste za zivot pujde?
Jen doporucuji nebrat zanovni modely, obcas to preci jenom zadrhne.
no nazdar tak se zase hlásim z domova ještě žiji.
KOTUL: heledse kamarádíčku máte tam u vás vanilkovou colu? muj kamos po ní děsně touží ale u nás neni k sehnání.
Jo a v neděli se mnou počítejte
tady unas je zablokovana doprava protoze napadlo 10 cm snehu a v seattlu neni ani jeden pluh takze dneska se nejde do skoli a do prace
Milovníci zimních sportů POZOR: V neděli 11.1.2004 v 13h na rybníku v Hrnčířích se konná velké hokejové utkání! Přijdte všichni - brusle a hokejky s sebou :-)
teď koukám, že sem asi docela spammer...
nojo, slavný baloun posthunter...
novější | příspěvky 4721-4740 z celkových 5682 | starší |
Nahoru | Home |