Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/www/htdocs/vysehrad.org/_hlavicka.php:4) in /data/www/htdocs/vysehrad.org/common/common_functions.php on line 14

Fosilní nálezy

Databáze

Jste-li fosílie a nenechali-li jste nám na sebe zatím kontakt, učiňte tak prosím. Takto na vás budeme mít spojení a budeme vás moci informovat o aktuálních akcích pro fosílie (např. o oslavě šedesátého výročí které bude v roce 2026:-). Dále budeme schopni zprostředkovat kontakty mezi vámi, fosíliemi samotnými. Kontaktní údaje nebudou nikde zveřejněny, takže se nemusíte bát žádného zneužití. Chcete-li kontakt na nějakou fosílii, obraťte se na náš email. Jste-li v kontaktu se svými někdejšími spoludružiníky, či jinými fosíliemi, řekněte jim prosím o našem webu, ať se nám také mohou přihlásit...

Již se přihlásily tyto fosílie zanechat kontakt
Přezdívka/jméno Družina Kde nyní žije V oddílu od - do
1960197019801990200020102020
Laděnka (Ladislava Marešová / Křížová) Praha 7                                                         
Kex (Honza Keprta)(s)PatniciLondyn, Velka Britanie                                           
doktor (Pavel Drašar)6. oddílPraha 4                       
Petr (Petr Přibyl)7. oddílPraha                                   
Mirek (Végner)Albatrospošta Mšené - Lázně                                                       
Kule (Zdeněk Moučka)AntonínPraha 2                      
Viktorka (Iva Štohanzlová (Chludilová))BreberyPraha 4                                                       
Ema (Ema Novotná)BreberyPraha 4                                                       
Pýthie (Halina Holá)BreberyPraha 10                                                       
Vláďa (Vladimír Kupka)Delfíni / UFOPraha 415                                       
Anděla (Alena Adámková (Anděrová))Fregatky/PirátiPraha 4                                                      
Mrkvous (Richard Binko)HrérPraha                                                       
Pětík (Lukáš Zeman)HrérPraha                                                    
Honza (Honza Moravec)Hrér (asi)Praha                                                         
Vohon (Vojtech Janak)JežciPraha 2                                                     
Georg JGM (Jiří Měch)KáňataPraha 8                                             
Pytris (Petr Kunz)KáňataObora-Obrubce                                                   
TML (Tomáš Lerl)KáňataPraha 4                                          
Jirka (Jiří Pánek)KáňataPraha                                                         
Falda (Pavel Matoušek)LišáciPraha 4                                                 
Martin (Martin Barták)LišáciPraha 10                                                    
Marek (Naar)LišáciPraha 3                                               
Cihla (Martin Doležel)LuňáciPraha 5 - Zličín                                                  
Kuba (Petr Kubálek)LuňáciStřezimíř                                                       
Nág (Marek Hanuš)Luňáci, DiamantPraha                                                      
Martin (Martin Novotný)LvíčataPraha 2                     
Pidi (Petr Mužík)Lvíčata, AntonínPraha                                                 
Tirák (Jiří Jirát)MufloniPraha 6                                                      
Rychlík (Jakub Lepš)Mufloni / KlofloniPraha 4                                                        
Lískáč (Pavel Král)Mufloni / KlofloniPraha                                                     
Jirka (Jirka Pánek)MustangovéPraha                                                     
Robert (Robert Blanda)MustangovéPraha 2                                                  
Mrtvola (Tomáš Zykán )MustangovePraha                                                       
Michal (Michal Dobíšek)MyšáciPraha 8                                                      
Čihadlo (Jan Čihák)MyšáciPraha 10                                                    
Strach (Michal Drahorád)NetopýřiPraha 10                                              
Luďa (Luďa Boháčová)Pirátipraha 5                                                 
hluk (Vojtěch Hrubý)pytlíciPraha                                                   
Pibižuch (Daniel)PytlíciPraha                                                    
Alenáš (Ale Nash)RysovéPraha                                              
Mapani (Vladimír Žižlavský)RysovéPraha 10                                                       
Hříbě (Michal Řezanina)RysovéPraha 9                                                  
Hříbě (Michal Řezanina)RysovéPraha                                                    
Emil (Kryštof Zeman)RysovéPraha                                          
Bukač (Jan Čermák)Rysové / Pstruzi                                                         
Qik (Lukáš Pfeiffer)ScarebeusPraha 4                                                
Psík (Honza Suchan)SkarabeovéPraha 2                                                      
Brek (Martin)SkarabeovéPraha 4                                                          
Kvík (Lukáš)SkarabeovéPraha                                                       
Mára (Marek Šrámek)SkarabeovéPraha                                                          
Hudrák (Tomáš Páleníček)SvištiPraha 10                                                     
OMV (Jan Votápek)ŠpatníciPraha                                                  
Mungo (Martin Vodňanský)ŠpatníciPraha                                                    
Cuk (Ondřej Vodňanský)ŠtěňataPraha                                                       
Širchán (David Frinta)ŠtěňataPraha                                                       
Turbo (Ondřej Nejedlý)ŠtěňataPraha 4                                                  
Chechta (Filip Kříž)ŠtířiPraha                                                    
Ampér (Milan Lopour)TučňáciSazená                                                      
Uá (Zbyněk Ferenc)TučňáciPraha 2                                           
Světlo (Pavel Lichtág)TučňáciPraha 4                                                     
Uáá (Zbyněk Ferenc)TučňáciPraha 2                                               
Saša (Saša Lerlová (Gvozdková))TučňáciPraha 4                                     
Ampér (Milan Lopour)TučňáciLovosice                                                     
Horác (Filip Kocev)TučňáciPraha                            
Lufťák (?) (Lukáš Pezlar)TučňáciPraha 8                                                      
Vlaštovka (Věra)VeverkyPraha 9                                                     
Pšenda (Jana Adámková/Blahová)VeverkyZdiby-Brnky                                                      
Puštík (Alena Vondroušová (Mejstříková))VeverkyPraha 4                                                        
Kalimero (Magda Mejstříková)VeverkyLiberec                                                        
Fíha (Filip Humplík)VrabčáciPraha                                                     
Hardy (Štěpán Harant)VrabčáciBrive La Gaillarde                                                        
Ouha (Ondřej Huleš)VrabčáciPraha 4                                                        
Chrochta (Tomáš Zahradníček)VrabčáciMiličín                                                   
Sporýš (Vojtěch Medonos)VýřiMnichovice                                                   
Vrápenec (Jakub Votápek)VýřiPraha 10                                              
Ušák (Petr Štěpánek)ŽralociPraha 4