ŠUP 24

Sraz fosílií

20. 11. 2001

Hohó, slyšte všichni Ti, co jste tam byli i nebyli !!!

V úterý 20.11. byl naplánován sraz FOSILIÍ v klubovně v Rejskově ulici č.p. 13 na Praze 2 na 19.30 hodinu.

Někteří jedinci to už nemohli vydržet a začali se scházet už od sedmé hodiny. V klubovně to vypadalo jako ve výzkumném ústavu NASA, protože Kule přitáhl jak trochu zastaralou techniku, jako je např. video a promítačku diáků, ale taky se tam našla nejnovější digitální kamera a projektor k této kameře apod. Příchozí měli jedinou povinnost – vyplnit a připnout si cedulku s jejich jménem, družinou a dobou působení v oddíle (s čím měla většina kořenů problémy :-)) a na druhé straně kontakt na ně. K osmé hodině večerní by se dalo říci, že se dostavila většina pozvaných. Ještě stále však existují jedinci, kteří naše pozvání ignorovali a nepřišli. Kule s Tatouchem měli jen krátký proslov na úvod a pak už začal Kule promítat diáky asi tak od roku 1970 do roku 1975. Pak následovala pauza asi 15 let, protože když nám vykradli minulou klubovnu, tak si nezapoměli vzít i diáky a další část pokračovala diáky od roku asi 1990 do současnosti. Takže jsme se trochu pobavili při skoro sto let starých fotkách a pak jsme skoukli i fotky novějšího data. Škoda jen, že to Kule bral stylem hop sem hop tam (ve smyslu skoků mezi léty). Po diácích už se rozběhla živá debata mezi těmi co se neviděli od narození a podobně, a ve vedlejších místnostech byli vystaveny kroniky a jiné pozůstatky po družinách i s fotkami. I tady někteří rozjímali, jaká byla jejich mladá léta.

Během rozohněných i rozvodněných debat byla možnost sledovat film z roku (podle Horáce) 1978, ale vypadal jako by byl natočen ještě před válkou (jakou – to už nechám na Vás).

Takto uběhly asi dvě hodiny a to už se někteří jedinci začali trousit do blízkých i vzdálených putik (viď Koalo a Radamso?). Někteří to zahráli na nějakou jinou nutnou záležitost a tak se to začalo pomalu rozcházet.

Setkání bylo díky Kulemu, Maďalovi (a ještě někomu?) dobře organizované a proběhlo v příjemné atmosféře. Takže by se dalo shrnout, že se tento sraz docela povedl.

Už se těšíme na příště a lze jen doufat, že následující setkání vezme v potaz více lidí než teď a že bude účast ještě hojnější.

Naviděnou kamarádi !!!

Jen pro upřesnění kdo se všechno zúčastnil: Kule, Tatouch, DiKi, Krup, Alfons, Širchán, Cuk, Maďal, Turbo, Robin, Vlaštovka, Mapani, Béďa, Pšenda, Lída, Pětík, Radamsa, Melmatěj, Hříbě, Čajda, Světlo, Kuba, Klouzek, Prskavec, Chechta, Petr, Petr U., Ondoň, Tomáš Lerl, Směch, Horác, Koala, Saša, Pidi a  Mrkvous.

Tato listina účastníků byla stvořena podle odevzdaných  lístečků, takže pokud jste tam byli a nejste tu, tak jste nejspíš nevyplnili lístek!

Za Kuleho tým DiKi