Fosilní nálezy

Databáze

Jste-li fosílie a nenechali-li jste nám na sebe zatím kontakt, učiňte tak prosím. Takto na vás budeme mít spojení a budeme vás moci informovat o aktuálních akcích pro fosílie (např. o oslavě padesátého výročí které bude v roce 2016:-). Dále budeme schopni zprostředkovat kontakty mezi vámi, fosíliemi samotnými. Kontaktní údaje nebudou nikde zveřejněny, takže se nemusíte bát žádného zneužití. Chcete-li kontakt na nějakou fosílii, obraťte se na email webmastera (viz dole). Jste-li v kontaktu se svými někdejšími spoludružiníky, či jinými fosíliemi, řekněte jim prosím o našem webu, ať se nám také mohou přihlásit...

Již se přihlásily tyto fosílie zanechat kontakt
Přezdívka/jméno Družina Kde nyní žije V oddílu od - do
1960 1970 1980 1990 2000
Laděnka (Ladislava Marešová / Křížová) Praha 7                                              
Kex (Honza Keprta)(s)PatniciLondyn, Velka Britanie                                       
doktor (Pavel Drašar)6. oddílPraha 4            
Petr (Petr Přibyl)7. oddílPraha                        
Mirek (Végner)Albatrospošta Mšené - Lázně                                            
Kule (Zdeněk Moučka)AntonínPraha 2           
Ema (Ema Novotná)BreberyPraha 4                                            
Viktorka (Iva Štohanzlová (Chludilová))BreberyPraha 4                                            
Pýthie (Halina Holá)BreberyPraha 10                                            
Vláďa (Vladimír Kupka)Delfíni / UFOPraha 415                            
Anděla (Alena Adámková (Anděrová))Fregatky/PirátiPraha 4                                           
Mrkvous (Richard Binko)HrérPraha                                            
Pětík (Lukáš Zeman)HrérPraha                                         
Honza (Honza Moravec)Hrér (asi)Praha                                              
Vohon (Vojtech Janak)JežciPraha 2                                          
Georg JGM (Jiří Měch)KáňataPraha 8                                  
Jirka (Jiří Pánek)KáňataPraha                                              
Pytris (Petr Kunz)KáňataObora-Obrubce                                        
TML (Tomáš Lerl)KáňataPraha 4                               
Martin (Martin Barták)LišáciPraha 10                                         
Falda (Pavel Matoušek)LišáciPraha 4                                      
Marek (Naar)LišáciPraha 3                                    
Cihla (Martin Doležel)LuňáciPraha 5 - Zličín                                       
Kuba (Petr Kubálek)LuňáciStřezimíř                                            
Nág (Marek Hanuš)Luňáci, DiamantPraha                                           
Martin (Martin Novotný)LvíčataPraha 2          
Pidi (Petr Mužík)Lvíčata, AntonínPraha                                      
Tirák (Jiří Jirát)MufloniPraha 6                                           
Lískáč (Pavel Král)Mufloni / KlofloniPraha                                          
Rychlík (Jakub Lepš)Mufloni / KlofloniPraha 4                                             
Mrtvola (Tomáš Zykán )MustangovePraha                                            
Jirka (Jirka Pánek)MustangovéPraha                                          
Robert (Robert Blanda)MustangovéPraha 2                                       
Čihadlo (Jan Čihák)MyšáciPraha 10                                         
Michal (Michal Dobíšek)MyšáciPraha 8                                           
Strach (Michal Drahorád)NetopýřiPraha 10                                   
Luďa (Luďa Boháčová)Pirátipraha 5                                      
Pibižuch (Daniel)PytlíciPraha                                         
hluk (Vojtěch Hrubý)pytlíciPraha                                           
Emil (Kryštof Zeman)RysovéPraha                               
Hříbě (Michal Řezanina)RysovéPraha                                         
Alenáš (Ale Nash)RysovéPraha                                   
Mapani (Vladimír Žižlavský)RysovéPraha 10                                            
Bukač (Jan Čermák)Rysové / Pstruzi                                              
Qik (Lukáš Pfeiffer)ScarebeusPraha 4                                     
Psík (Honza Suchan)SkarabeovéPraha 2                                           
Brek (Martin)SkarabeovéPraha 4                                               
Mára (Marek Šrámek)SkarabeovéPraha                                               
Kvík (Lukáš)SkarabeovéPraha                                            
Hudrák (Tomáš Páleníček)SvištiPraha 10                                          
Mungo (Martin Vodňanský)ŠpatníciPraha                                         
OMV (Jan Votápek)ŠpatníciPraha                                       
Turbo (Ondřej Nejedlý)ŠtěňataPraha 4                                       
Cuk (Ondřej Vodňanský)ŠtěňataPraha                                            
Širchán (David Frinta)ŠtěňataPraha                                            
Chechta (Filip Kříž)ŠtířiPraha                                         
Světlo (Pavel Lichtág)TučňáciPraha 4                                          
Uá (Zbyněk Ferenc)TučňáciPraha 2                                
Lufťák (?) (Lukáš Pezlar)TučňáciPraha 8                                           
Ampér (Milan Lopour)TučňáciLovosice                                          
Uáá (Zbyněk Ferenc)TučňáciPraha 2                                    
Horác (Filip Kocev)TučňáciPraha                 
Ampér (Milan Lopour)TučňáciSazená                                           
Saša (Saša Lerlová (Gvozdková))TučňáciPraha 4                          
Puštík (Alena Vondroušová (Mejstříková))VeverkyPraha 4                                             
Vlaštovka (Věra)VeverkyPraha 9                                          
Kalimero (Magda Mejstříková)VeverkyLiberec                                             
Pšenda (Jana Adámková/Blahová)VeverkyZdiby-Brnky                                           
Fíha (Filip Humplík)VrabčáciPraha                                          
Ouha (Ondřej Huleš)VrabčáciPraha 4                                             
Hardy (Štěpán Harant)VrabčáciBrive La Gaillarde                                             
Chrochta (Tomáš Zahradníček)VrabčáciMiličín                                        
Sporýš (Vojtěch Medonos)VýřiMnichovice                                        
Vrápenec (Jakub Votápek)VýřiPraha 10                                    
Ušák (Petr Štěpánek)ŽralociPraha 4